Bildes saite >>
Mājas > Paveiktie darbi > Biroju telpas

Biroju telpas

Rīgas Industriālais parks

Atrašanās vieta: Dzelzavas iela 120Z, Rīga

Pirmais Latvijā Passive House standarta biroju ēkas pilotprojekts.

Uzstādītās sistēmas :

Stiebel Eltron WPF 26 Set siltumsūkņu kaskāde,
SBP 700 E akumulācijas tvertne,
SBB 401 WP SOL karstā ūdens sagatavošanas tvertne,
Wilo cirkulācijas sūkņi UP 25/1-7 un UP 40/1-8E, WPMW II vadības bloks

www.rip.lv

SAF Tehnika AS

Atrašanās vieta: Ganību dambis, Rīga

Uzstādītās sistēmas: SANYO ECO-i SPW-C1405DXHN8, 4-virz. kasetes, griestu konsoles, sienas iekš daļas

SAF Tehnika, SANYO ECO-i VRF sistēmas, EVA sistēmasLatvijas starptautisko atzinību guvusī firma SAF tehnika - uzņēmums, kas jau vairākus gadus aktīvi darbojas un veiksmīgi konkurē pasaules telekomunikāciju un alternatīvo datu pārraides sistēmu izstrādes un ražošanas tirgū uzsāka jauno ofisa un ražošanas telpu izbūvi. Uzņēmumam pamatprasības bija ne tikai nodrošināt darba telpās kvalitatīvus darba apstākļus un patīkamu atmosfēru, bet izveidot risinājumu, kas būtu ekonomiski efektīvs gan uzstādot gan ekspluatējot. Papildus pamatprasībām bija jābūt iespējai elastīgi papildināt sistēmu atkarībā no jaunu apgūto telpu platības. Šādas prasības nodrošināja risinājums SANYO ECO-i integrētajām daudzzonālajām VRF tipa gaisa kondicionēšanas iekārtām ar vairāku stāvu un iekštelpu zonu noklājumu un stāvu/zonu (katra iekštelpu agregāta) atsevišķu automātisko vadību.

NIM Investments

Atrašanās vieta: Ziedleju 2, Mārupe, Rīgas rajons

Partneris: Būvfirma TKC Rīga, Aircon SIA

Uzstādītās sistēmas: SANYO ECO-i SPW-C1405DXHN8, 4-virz. kasetes, 2 un 1 virz. kasetes, sienas, griestu konsoles tipa iekšdaļas, Inteligent Controller

NIM Investment, SANYO ECO-i VRF sistēmas klients, EVA SistēmasNIM Investments sadarbībā ar būvfirmu TKC Rīga uzsāka A klases biroju ēkas projektu Mārupē. Jau pirms būvniecības tika noteiktas prasības gaisa kondicionēšanas sistēmai - tai ir jābūt ekonomiskai uzstādīšanā, kvalitatīvai un funkcionālai, bet tā kā ēkai ir moderna un pārdomāta arhtektūra, sistēma nedrīkst būt redzama un trokšnaiņa. Izvēlēts tika risinājums ar SANYO ECO-i 5 paaudzes daudzzonālo VRF tipa sistēmu, kas pilnībā atbilst visām A klases biroju ēkas augstajām prasībām. Ieviešot SANYO VRF risinājumu NIM Investments ieguva ļoti svarīgu priekšrocību: īrnieki saņema pilnu A klases pakalpojumu, kamēr citas ēkas daļas vēl nebija labiekārtotas. SANYO VRF sistēma tika izbūvēta tikai tajās telpās, par kurām tika noslēgti īres līgumi un īrnieks pats varēja izvēlēties iekšdaļu izpildījumu atkarībā no telpu dizaina. Ēkai pakāpeniski aizpildoties ar īrniekiem VRF sistēma tika nepārtraukti papildināta.
Izmantojot SANYO VRF sistēmas risinājuma priekšrocības NIM Investments izbūves sākumā bija nepieciešams iegūldīt tikai 30% no kopējas sistēmas vērtības. Pateicoties SANYO Inteligent Controller tehnoloģijai sistēma nodrošina atskaites par katra īrnieka notērēto enerģijas daudzumu mēneša laikā.