Bildes saite >>
Mājas > Par Sanyo

Par SANYO

SANYO solar ark, innovationsSANYO izstrādā tehnoloģiju, pēta un izstrādā produkciju ņemot vērā pašus jaunākos zinātnes un tehnikas atklājumus.

Kompānija tiecas pilnībā apmierināt šodienas pircēja vajadzības, kurš ir ne vien ļoti labi informēts, bet arī rūpējas par apkārtējo vidi.

Tulkojumā no japāņu valodas SANYO nozīmē "trīs okeāni", (SAN) - trīs, (YO) - okeāni. Tā ir visīstākā vispasaules ģimene, kas apvieno aptuveni 250 meitas uzņēmumu un kompāniju. Tajā nodarbināti aptuveni 50 000 darbinieku, 27 pasaules valstīs. Visas kompānijas seko virzienam, ko nosaka kompānija-dibinātājs, - "SANYO Electric Corporation, Ltd".

Fokuss uz patērētāju

Plašs inovatīvu un uzticamu gaisa kondicionēšanas/siltumsūkņu sistēmu klāsts nav vienīgais iemesls, kāpēc SANYO ir daudzu konsultantu, inženieru, montāžnieku un lietotāju pirmā izvēle.

Izcils klientu apkalpošanas serviss ir mūsu panākumu atslēga. Sākot no sistēmu projektēšanas un aprēķināšanas, tālāk ar laicīgu piegādi un atbalstu pie uzstādīšanas, beidzot ar garantijas apkalpošanu Jūs pamanīsiet mūs cītīgi strādājam tikpat cik stabili un uzticami strādā mūsu produkti.

SANYO - dabiska izvēle vides tehnoloģijām un inovācijām

SANYO gaisa kondicionieru un siltumsūkņu divīzija fokusējas uz visefektivāko un enerģiju taupošāko sistēmu izstrādi. SANYO ir pasaules līderi vairākās vides tehnoloģijās un ir adaptējis 'Think GAIA' pieeju kā korporatīvo attīstības filosofiju.

 

AQUA veļas mašīna
Unikālā veļas mazgājamā mašīna AQUA kā tīrīšanas līdzekli izmanto ozonu un atkārtoti izmanto izlietoto ūdeni
  ENELOOP vairākkārtēji uzlādējamās baterijas
ENELOOP baterijas akumulatorus var uzlādēt 1000 reizes un tās nezaudē spriegumu gandrīz veselu gadu