Bildes saite >>
Mājas > Par Sanyo > Filozofija GAIA

Filozofija un GAIA programma

Think GAIA, SANYO, enerģija, siltumsūkņi, EVA SistēmasJēdziens "GAIA" ietver sevī Zilo Planētu, apzīmē zemi un neskaitāmas, neierobežotas dzīvības formas, kuras dzīvo un elpo.
Šis jēdziens apzīmē pasauli, kā vienu veselu organismu, kur visu dzīvības formu līdzāspastāvēšana ir savstarpēji atkarīga.
SANYO ir apņēmies ieklausīties GAIA`s balsī un iesaistās aktivitātēs, kuras ir labvēlīgas dzīvībai uz Zemes.

Kā noslēgta derība ir SANYO solījums izstrādāt tikai tādus produktus, kuri ir vitāli nozīmīgi dzīvībai un Zemei.
Mūsu mērķis ir atstāt mantojumā skaistu Zemi nākošajām paaudzēm.
Šī ir SANYO zīmola vīzija – Think GAIA – domā GAIA.

Lai šo vīziju realizētu, SANYO piedāvā fokusēties uz trijām lietām – vide, enerģija un dzīvesveids.
Kā vadošais Vides- un ar Enerģiju-saistītu produktu izstrādātājs SANYO stiprina savas ekskluzīvās un unikālās tehnoloģijas un radošo novatoriskumu, lai radītu globālus risinājumus. 
Viss Zemei. Viss Dzīvībai. Viss priekš GAIA.

Vārds ‘Gaia’, kurš raksturo pasauli kā vienotu organismu, kurā visu dzīvības formu līdzāspastāvēšana ir savstarpēji atkarīga, ir strauji audzis 21 gadsimtā.

Cilvēces aklā pakaļdzīšanās pēc materiālām vērtībām un izdevīguma draud sagraut trauslo līdzāspastāvēšanas līdzsvaru, uz kura balstās dzīvība uz Zemes, radot tādas problēmas kā vides postīšana un sociālo vērtību izjaukšana.

Vadoties no jēdzieniem ‘līdzāspastāvēšanas evolūcija’ un ‘ilgtspēja’, kā arī nodrošinoties ar pasaulē vadošām tehnoloģijām SANYO piedāvā risinājumus, kuri palīdz stiprināt pozitīvu līdzāspastāvēšanu ar GAIA.

Vairāk Think GIAA internetā:

http://www.sanyo.com/thinkgaia/