Bildes saite >>
Mājas > Sanyo risinājumi

Produktu izvēle

Jaunais SANYO Air Conditioners Produktu katalogs 2008 ir pieejams lejuplādei.

 • Electric VRF

  Variable Refrigerant Flow (VRF) daudzzonālas gaisa siltumsūkņu sistēmas ir komplekss risinājums jebkura veida aplikācijai, tai skaitā modernām biroja ēkām, viesnīcām vai jebkurai sabiedriskai ēkai, kur ir augstas komforta prasības. SANYO VRF ECO-i sistēmas ir izstrādātas, lai nodrošinātu vienkāršu uzstādīšanu, aukstu effektivitāti un enerģijas ekonomiju, kā arī augstākās pakāpes kontroli ieskaitot enerģijas uzskaiti katram abonementam.

 • Gas Driven VRF

  SANYO GHP (Gas driven heat pump) ir VRF tipa gaisa siltumsūkņu sistēma, kas izmantojot dabas gāzi vai propānu, ražo lētāko siltuma vai aukstuma enerģiju neizmantojot elektroenerģiju. GHP sistēmas uzbūvē iekštelpās izmanto tos pašus elementus kā elektriskājās ECO-i VRF tipa siltumsūkņu sistēmās vai arī pielietojot siltummaini pāriet uz tipisko ūdens (kā siltumnesējs) sistēmu.

 • Split Systems

  Biznesa klases Split tipa sistēmas ir ideāls risinājums, lai uzlabotu komfortu un gaisa kvalitāti veikalos, restorānos, birojos vai jebkurās citās vidēja lieluma sabiedriskajās telpās. Sistēmas pieejamas ar dažādu jaudu no 5.5kW līdz 28 kW, turklāt izmanto R410A aukstumaģentu un klusus divpakāpju rotora veida kompresorus.

 • Room Air Conditioners

  Sadzīves kondicionieru sērija SAP ir ideāli piemērota maziem birojiem, restorāniem vai dzīvojamām telpām. Jaunās paaudzes modeļi ietver modernas kondicionieru tehnoloģijas prasīgiem lietotājiem un pateicoties izsmalcināti atturīgajam dizainam iekļausies jebkurā interjerā!

 • Virus Washer

  SANYO revolucionāri jauna tehnoloģija, kas attīra gaisu no visiem zināmajiem vīrusiem, ieskaitot ierasto saukstēšanās un iesnas ierosinātājus. Tehnoloģija būtībā nevis iznīcina, bet neitralizē jeb "nomazgā" gaisā atrodamos 99% vīrusus un baktērijas.

 • Hydronic Products

  Hydronic produktu grupa ietver sevī gan mazas un vidēju jaudu dzesētājus (chiller) kopā ar plašu iekšdaļu klāstu, gan arī CO2 gaisa ūdens siltumsūkni. pēdējais no minēta ir īpaši izstrādāts aukstākiem klimatiem, kur temperatūra sasniedz -30 °C un zemāk. Pateicoties CO2 (R744) aukstumaģenta fizikālājām īpašībām un SANYO izstrādātā tehnoloģijai, SANYO CO2 siltumsūknis sniedz pilnu jaudu un uzrāda ļoti labus rezultātus zemās temperatūrās.

 • Solar Powered

  Gaisa kondicionēšanas nākotne. Uzņēmumiem un uzņēmējiem, kam patiesi rūp gaisa piesārņojuma samazināšāna. SANYO izstrādātie gaisa kondicionieri darbināmi ar saules enerģiju , ar visaugstāko lietderības koeficientu industrijā ir patiess piemērs dabas resursu ekonomijai un piesārņojuma samazināšanai.

 • Reflok

  REFLOK- tā ir cauruļu savienošanas sistēma, kas padara VRF sistēmu uzstādīšanu daudz ātrāku un vienkāršāku, ekonomē klientu naudu un laiku, jo nav nepieciešami metināšanas darbi. REFLOK ļauj savienot un veidot atzarus 1/4"-1 3/8“ izmēra carulēm BEZ METINĀŠANAS !

 • miniBLUE and BlueDiamond

  Revolucionāra darbības principa kondensāta novades sūkņi ir gatavi darboties bez apstājas pašos sūrākajos darba apstākļos, klusi un bez atteikumiem. MiniBlue ir mazs, kluss un uzticams, bet BlueDiamond ir lielais brālis, kura produktivitāte ir 50 litri stundā vai 20 metru augstums!!